رند نامبر

کسب اعتبار با سیم کارت سریالی چطور ممکن است؟

سیم کارت سریالی یکی از مهمترین جنبه های یک سازمان منظم و هدفمند است که به مشتریان و کارمندان خود اهمیت میدهد که در اینجا با اهمیت آنها اشنا می شویم.
تاریخ انتشار :
12، اسفند 1398
دسته بندی :

اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید، فرقی نمی‌کند که شغل شما اداره یک شرکت، فروشگاه یا وب‌سایت باشد، شما با مشتریان و کارکنان خود به طور مداوم در تماس هستید. مسلماً برای انجام هر کار، یک یا چندین نفر را مأمور کرده‌اید و در بخش‌های مختلف کسب و کار شما، افرادی در حال کار هستند که وظایف تعریف شده‌ای دارند. مجموعه‌ای از مشتریان و شرکای تجاری نیز وجود دارند که مدام به طور مستقیم یا غیرمستقیم با آن‌ها در تماس هستید. تا به حال به ذهنتان خطور کرده که چطور می‌توان همه این افراد را مدیریت کرد و در عین حال اعتبار و جایگاه خود را نیز به عنوان یک برند موفق در بین مشتریان و یک مدیر لایق در بین کارکنان و کارمندان تثبیت کرد؟ پیشنهاد ما کسب اعتبار با انواع سیم کارت سریالی است. می‌پرسید چطور؟

 

ایجاد نظم درون سازمانی

سیم کارت سریالی می‌تواند بین اعضای سازمان شما نظم و ارزش ایجاد کند. فرقی نمی‌کند که شما یک استارتاپ باشید یا یک کسب و کار نوپا یا حتی یک سازمان کهنه کار با تعداد زیادی کارمند. استفاده از سیم کارت سریالی برای کارمندان شما می‌تواند نشان دهنده نظم سازمانی و همچنین اهمیت و ارزش شما برای کارمندانتان باشد.

واقعیت این است که سطح سرمایه و گردش مالی شما در این زمینه چندان اهمیت ندارد. شما حتی اگر بودجه کافی برای خرید سیم کارت‌های سریالی میلیونی ندارید، می‌توانید با صرف هزینه‌های مقرون به صرفه حتی در حد 50 هزار تومان، از سیم کارت‌های سریالی استفاده کنید. در شرایطی که از سیم کارت سریالی برای ارتباط و تعامل کارمندان استفاده می‌شود، معمولاً اولین شماره یا رندترین شماره به مدیر شرکت اختصاص پیدا می‌کند و بعد از آن، شماره‌ها به ترتیب در بین سطوح پایین‌تر شرکت تقسیم می‌شوند.

سفارش سیم کارت سریالی شرکتی یا دوقلو

ارتباط با مشتری 

شماره پرسنل شما و همچنین شماره‌های چاپ شده بر روی تراکت‌ها، کارت‌ها و بنرهای تبلیغاتی شما راهی هستند که به وسیله آن با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید. مشتری‌ها با مشاهده سیم کارت‌های متوالی جذاب، از هماهنگی موجود در کسب و کار شما لذت می‌برند. جالب است بدانید که یکی از المان‌های مهمی که در برندسازی مطرح می‌شود، ایجاد نظم و ارزش در بین مشتریان و مراجعه کنندگان است.

اما برای نشان دادن نظم و هماهنگی به مشتریانی که از راه دور با کسب و کار ما در تماس هستند، چه باید کرد؟ پاسخ این است که بسیاری از مشتریان از طریق بنرها یا کارت‌های تجاری که چاپ می‌کنید یا تبلیغاتی که در شبکه‌های اجتماعی و بستر اینترنت منتشر می‌کنید، با کسب و کار شما آشنا می‌شوند. در کنار آدرس سایت یا شبکه‌های اجتماعی، حتماً باید شماره تماس نیز برای مشتریان خود قرار دهید.

استفاده از سیم کارت سریالی در چنین مواردی می‌تواند تأثیرات مثبتی بر ذهنیت مشتری در خصوص کسب و کار شما بگذارد. استفاده از چنین سیم کارت‌هایی، شما را به عنوان یک برند کمال گرا که به مشتریان خود اهمیت می‌دهد و نظم سازمانی را ارزش می‌نهد، معرفی می‌کند. می‌دانید که در کسب و کار امروز مشتری کسی نیست که از شما یک خدمت یا محصول را می‌خرد؛ بلکه مشتری کسی است که با کسب و کار شما در تماس است و سازمان شما به هر نحوی می‌تواند برای وی ارزش خلق کند و بر رفتار وی اثر بگذارد. در این میان چه ارزشی می‌تواند بالاتر از ایجاد حس مسئولیت‌پذیری، منظم بودن و احترام به مشتری باشد؟

 

 سیم کارت سریالی چگونه بر رفتار مشتری اثر می‌گذارد؟

یک مشتری هدفمند که در برخورد با کسب و کار شما شاهد چنین نظم و هماهنگی باشد، در نگاه اول دید بسیار مثبتی نسبت به خدمات یا محصولات شما پیدا می‌کند. در چنین مواردی مشتری‌های بالقوه، راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند و از سخت‌گیری‌های احتمالی نیز عبور می‌کنند. دلیل آن هم این است که شما را به عنوان یک سازمان پیگیر و یکپارچه می‌بینند که به مشتری خود و نیازهای وی اهمیت می‌دهد.

 

سیم کارت سریالی برای...

فرض کنیم تعدادی از سیم کارت‌های سریالی را برای سازمان یا کسب و کار خود خریداری کرده‌اید. اگر تعداد سیم کارت‌ها بالا است، می‌توانید به مدیران یا کارکنان ارشد که باید پاسخگوی مشتریان باشند، آن‌ها را اختصاص دهید. در بروشورها، وب‌سایت‌ها یا بسترهای دیگری که باید واحدهای مختلف شرکت را به مشتریان معرفی کنید، می‌توانید شماره‌ها را نیز به ترتیب اهمیت بنویسید.

همچنین می‌توانید در چاپ بنرهای تبلیغاتی که به صورت فیزیکی یا مجازی (در تبلیغات وب‌سایت‌ها) منتشر می‌کنید، شماره‌های سریالی خود را چاپ کنید. بهتر است که در چاپ بنرها یا کارت‌های تبلیغاتی یا حتی هنگام طراحی پست‌های تبلیغی، دو شماره یا بیشتر برای پاسخگویی به سؤالات مشتریان یا روابط عمومی اختصاص دهید. به عنوان مثال در زیر نمونه‌هایی از شماره‌های سریالی را مشاهده می‌کنید:

سیم کارت سریالی

در نهایت به خاطر داشته باشید که هدف شما ایجاد یک استراتژی کارآمد برای مدیریت منابع انسانی و همچنین مدیریت مشتری و جلب اعتماد آن‌ها است. اما پیش از هر چیزی، مهم است که شما به خودتان، اهداف‌تان و مجموعه‌تان ایمان داشته باشید و تلاش کنید که در مسیر پیشرفت باقی بمانید.

برچسب ها
بارگذاری