چطور سیم کارت هدیه بدهیم؟

برای تهیه شیم کارت هدیه باید مواردی مانند انتقال سند و شرایط تعویض احتمالی سیم کارت را در نظر بگیرید. شماره های رند و خاص نیز برای هدیه دادن بهترند.
تاریخ انتشار :
04، فروردین 1399
دسته بندی :

خیلی از مشتریان ما کسانی هستند که به مناسبت‌های مختلف قصد خرید سیم کارت هدیه برای عزیزانشان را دارند. مناسبت‌هایی مانند سالگرد ازدواج، روز پدر یا مادر، تولد یا قبولی دانشگاه، بهانه‌های خوبی برای خرید سیم کارت و هدیه دادن آن‌ها است. برخی از خانواده‌ها هنگام قبولی فرزندان در دانشگاه نیز، برای آن‌ها سیم کارت‌های هدیه خریداری می‌کنند. سیم کارت دائمی یا اعتباری، فرقی نمی‌کند، مسئله مهم این است که فرآیند خرید و هدیه دادن سیم کارت را طوری انجام بدهید که تا آخرین لحظه سورپرایز شما مخفی بماند. در ادامه نکاتی را مطرح می‌کنیم که هنگام خرید سیم کارت‌های هدیه همراه اول، ایرانسل یا هر اپراتور دیگری، به کار شما می‌آیند.

 

  1. پیش از خرید سیم کارت هدیه، علاقه‌مندی فرد مورد نظر را پیدا کنید.

از آنجایی که قرار نیست که سورپرایز شما لو برود، بهتر است به هر طریقی که می‌توانید، از فرد موردنظرتان در مورد شماره‌هایی که به آن‌ها علاقه دارد، سؤال کنید. برخی از افراد ممکن است به اعداد و ارقام خاصی علاقه داشته باشند یا آنکه نوع رند خاصی را به انواع دیگر ترجیح بدهند. همچنین بهتر است متوجه شوید که این فرد به چه اپراتوری بیشتر علاقه‌مند است. برخی از افراد سیم کارت‌های ایرانسل را می‌پسندند و برخی دیگر همراه اول یا رایتل را ترجیح می‌دهند.

 

  1. سیم کارت‌های صفر را برای هدیه مد نظر داشته باشید.

سیم کارت‌های هدیه بهتر است که دست دوم نباشند. خصوصاً مواردی که سند آن‌ها خام است و تاکنون فعال نشده‌اند. این سیم کارت‌ها نیازی به انتقال مالکیت ندارند و برای هدیه دادن مناسب‌تر هستند.

 

  1. با فروشنده مشورت کنید.

فروشنده‌ها معمولاً در چنین شرایطی می‌توانند راهنمایی‌های مفیدی داشته باشند. اگر به آن‌ها اطلاع دهید که سیم کارت مورد نظر را به قصد هدیه دادن خریداری می‌کنید، ممکن است گزینه‌های بهتری به شما پیشنهاد دهند.

 

  1. سیم کارت‌های خاص را مد نظر داشته باشید.

سیم کارت‌هایی که مشابه تاریخ تولد هستند یا دارای حروف یا ارقام تکراری می‌باشند، از گزینه‌های مناسب برای هدیه سیم کارت هستند. اگر جستجوی مناسبی انجام دهید، حتماً می‌توانید یک سیم کارت با تاریخ تولد یا حروف اسم فرد مورد نظرتان پیدا کنید.

چطور سیم کارت هدیه بدهیم

  1. شرایط تعویض احتمالی سیم کارت را در نظر بگیرید.

چه در هنگام خرید سیم کارت و چه هنگام خرید هر نوع هدیه دیگر، بهتر است شرایطی را هم در نظر بگیرید که فرد مورد نظر از هدیه خوشش نیامده و بخواهد آن را تعویض کند. بنابراین حتماً با فروشنده در این زمینه صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که در صورت عدم رضایت از شماره، می‌توانید آن را با یک سیم کارت دیگر تعویض کنید.

 

  1. لحظه آخری نباشید.

خرید سیم کارت هدیه را به لحظه آخر مانند روز تولد یا روز مادر موکول نکنید. حتماً از چند روز قبل، سیم کارت خود را آماده کنید تا در صورت ایجاد تأخیر در این پروسه، زمان کافی برای جایگزینی سیم کارت یا هدیه داشته باشید. همچنین هنگام خرید، شماره‌های تماس فروشنده رو بگیرید و بعد از اهدای هدیه، آن‌ها را در اختیار فرد قرار دهید. به این ترتیب در صورت نیاز به کسب اطلاعات یا تعویض سیم کارت، وی می‌تواند به طور مستقیم با فروشنده تماس بگیرد.

 

  1. حذف آگهی‌ها را فراموش نکنید.

اگر سیم کارت خود را به صورت آنلاین خریداری می‌کنید و همچنین برایتان مهم است که ارزش سیم کارت پنهان بماند، بهتر است از فروشنده بخواهید آگهی‌های مربوط به فروش شماره را حذف کند. پست مربوطه باید از استوری، پست اینستاگرام، تلگرام، وب‌سایت یا بسترهای دیگری که در آن‌ها فروش سیم کارت صورت می‌گیرد، پاک شود.

 

  1. در صورت نیاز به انتقال سند...

در صورتی که نیاز به انتقال سند دارید، باید مدارک هویتی مانند تصویر کارت ملی یا گواهینامه فرد مورد نظرتان را ارائه کنید. در صورتی که به این مدارک دسترسی ندارید، می‌توانید سیم کارت را خریداری کرده و از فروشنده مهلت بگیرید که بعد از اهدای هدیه، مراحل مربوط به انتقال سند را انجام دهید.

 

  1. زمان‌هایی که باید سیم کارت هدیه دهیم

هدیه دادن سیم کارت به مناسبت خاصی نیاز ندارد و هر زمان که قصد خوشحال کردن یکی از عزیزانتان را داشته باشید، می‌توانید یک سیم کارت هدیه خریداری کنید. اما شاید تولد، سالگرد ازدواج، تأسیس شرکت یا پایه‌گذاری یک شغل جدید، می‌تواند بهانه مناسبی برای هدیه دادن سیم کارت باشند. خصوصاً اینکه در برخی از موارد مانند تأسیس شرکت، یک جفت سیم کارت سریالی می‌تواند هدیه بسیار مفیدی باشد.

 

بارگذاری