مزایای سیم کارت رند برای ساخت برند شخصی

سیم کارت های رند مزایای متعددی برای رشد کسب و کارها و جلب اعتماد مشتریان دارند. در ادامه مهمترین مزایای سیم کارت رند را بیان می کنیم.
تاریخ انتشار :
07، خرداد 1399
دسته بندی :

در همه شغل‌ها و زمینه‌های کاری، زنجیره ارتباط با همکاران و مشتریان وجود دارد. کسب و کاری که در حال رشد باشد، به صورت مداوم به حلقه مشتریان و همکاران آن اضافه می‌شود. با گذشت زمان می‌توانید متوجه شوید که چقدر مهم است که مشتریان به برند شما چه نگاه و احساسی دارند. جالب است بدانید که ما در هنگام خرید کالا یا استفاده از خدمات شرکت‌های مختلف، معمولاً با احساس خود بیشتر خرید می‌کنیم تا با استدلال خود؛ این مسئله حتی برای افرادی که وسواس زیادی در این خصوص به خرج می‌دهند هم صدق می‌کند. به همین دلیل است که برندهای کوچک و بزرگ در تمام دنیا سالانه هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شوند تا برند خود را در ذهن مخاطبان با احساس‌های مثبت پیوند دهند.

در این میان نباید از مزایای سیم کارت رند برای ساخت برند شخصی غافل شد. هر چند که کارهای زیادی مانند فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد باشگاه مشتریان، اجرای برنامه‌های وفادار سازی مشتری‌ها و فعالیت‌های بشردوستانه وجود دارند که می‌توانند در ساخت ظاهری جذاب و دوستانه از برند شما مفید باشند. اما یکی از ابتدایی‌ترین قدم‌هایی که می‌توانید برای ساخت برند شخصی خود بردارید، استفاده از سیم کارت رند است. پیش‌تر در یک مقاله مفصل توضیح دادیم که چطور سیم کارت سریالی می‌تواند به کسب و کار ما اعتبار ببخشد. در این مقاله می‌خواهیم به طور خاص روی سیم کارت‌های رند تمرکز کنیم.

کلید ارتباطی قوی

جذب مشتری معمولاً در عصر ارتباطات از طریق شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات مجازی، تراکت‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی صورت می‌گیرد. در هر یک از این روش‌ها، شما معمولاً شماره تماس خود را قرار می‌دهید تا مشتری با شما تماس بگیرد. در صورتی که ملاقات حضوری با مشتری امکان‌پذیر نباشد، تماس تلفنی همیشه مهم‌ترین راه ارتباطی است. بسیاری از افراد استدلال می‌کنند که با ذخیره کردن شماره‌ها در تلفن‌های همراه، چه کسی به رند بودن شماره توجه می‌کند؟ پاسخ این است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که شماره را ذخیره نکنند و در صورت رند بودن، آن را به خاطر بسپارند. بنابراین چه اقدامی مهم‌تر از این که بتوانید شماره تماس کسب و کار خود را در ذهن مخاطبان خود حک کنید؟ این کار هم یاعث ثبت برند شما در ذهن مخاطب می‌شود و هم در مواقع نیاز، مشتری ترجیح می‌دهد با شماره‌ای که به ذهن سپرده است تماس بگیرد تا با شرکتی که شماره آن را حفظ نیست.

ایجاد وجهه مثبت

ممکن است شما در کسب و کار خود خیلی منظم باشید. قوانین خاصی را اجرا کنید و از کارکنان خود نیز بخواهید که به این قوانین پایبند باشند. اما معمولاً مشتریان همه این‌ها را نمی‌بینند. آن‌ها معمولا دو چیز از شما می‌بینند: نمادهای ظاهری و محصولات یا خدمات شما. منظور از نمادهای ظاهری، می‌تواند شماره تماس شما باشد، یا طراحی لوگوی شما، طراحی کارت ویزیت و تبلیغات، یا حتی پست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید. هر چه شما ظاهر مرتب و منظم‌تری از خود به مخاطبانتان نشان دهید، احتمال این که این افراد به مشتریان شما تبدیل شوند، بیشتر است. به عنوان مثال، معمولاً در اینستاگرام، کاربران در اولین نگاه ارزیابی می‌کنند که عکس‌هایی که به اشتراک گذاشته‌اید، چقدر کیفیت دارند؟ یا مثلاً طراحی وب‌سایت شما چقدر جذاب است؟ معمولاً مخاطبان از شلوغی و بی‌نظمی ظاهری استقبال نمی‌کنند. آن‌ها می‌خواهند که ظاهری ایده آل گرا و حساس از شما ببینند. از مزایای سیم کارت رند هم همین است. سیم کارت رند به مخاطبان نشان می‌دهد که شما به آن‌ها اهمیت می‌دهید و یک برند کمال‌گرا ساخته‌اید. چرا که اعداد و ارقام رند در ذهن افراد واکنش‌های مثبت را برانگیخته می‌کنند و باعث جلب نظر می‌شوند. بعد از آنکه مشتری توانست در مرحله اول به برند شما اعتماد کند، می‌توانید محصولات یا خدمات خود را به وی معرفی کنید.

مسیری که باید بروید

ما معتقد هستیم که خرید یک سیم کارت رند، مسیری است که باید آن را طی کنید. شاید امروز کسب و کار کوچکی داشته باشید و اهمیت چندانی به مزایای سیم کارت رند ندهید؛ اما اگر در مسیر رشد قدم بر می‌دارید، باید بدانید که در نهایت مجبور خواهید شد که سیم کارتی را برای کسب و کار خود تهیه کنید که هم‌سطح اعتبار برندتان باشد. بنابراین چرا امروز این کار را انجام ندهید؟

سرمایه‌گذاری

یکی از مزایای سیم کارت رند، این است که هزینه‌ای که صرف آن می‌کنید، یک هزینه اضافی و از دست رفته نیست. بلکه سیم کارت رند به شکل سرمایه‌گذاری مطمئن شناخته می‌شود. سیم کارت‌ها به طور مداوم ارزش بالاتری پیدا می‌کنند و هر زمان که بخواهید یک سیم کارت را بفروشید، می‌توانید مقدار بیشتری از سرمایه‌ای که برای خرید آن صرف کرده‌اید را به دست بیاورید. اگر می‌خواهید در مورد سرمایه‌گذاری روی سیم کارت بیشتر بدانید، می‌توانید از طریق دایرکت اینستاگرام با شرکت شماره ماندگار در تماس باشید.

خرید سیم کارت رند

در انتهای مطلب به این نکته اشاره می‌کنیم که منظور از خرید سیم کارت رند، این نیست که چند صد میلیون هزینه کنید. سیم کارت‌های رند از قیمت‌های پایه تا قیمت‌های بالا، رنج متنوعی دارند. ما در شماره ماندگار تمام سیم کارت‌های خود را به 5 دسته تقسیم کرده‌ایم تا بتوانیم نیازهای همه اقشار جامعه را با هر میزان بودجه‌ای برای خرید سیم کارت رند پوشش دهیم. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از اقدام برای خرید سیم کار رند، ابتدا مقاله دسته بندی انواع شماره رند را مطالعه کنید. به این ترتیب می‌توانید متوجه شوید که کدام دسته از سیم کارت‌ها برای بودجه و اهداف شما مناسب‌تر هستند.