خرید سیم کارت سریالی چه مزایای دارد؟

خرید سیم کارت سریالی نه تنها برای صاحبان مشاغل، برای خانواده ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در این مقاله به آن می پردازیم.
تاریخ انتشار :
09، اسفند 1398
دسته بندی :

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های انتخاب شماره، خرید سیم کارت سریالی است که در بین افراد خاص، رواج دارد. سیم کارت‌های سریالی انواع مختلفی دارند و برای اهداف گوناگونی می‌توانند استفاده شوند. اگر با این قسم شماره‌ها آشنایی ندارید، بهتر است در ذهنتان کمی جستجو کنید. مثلاً احتمالاً به خاطر می‌آورید که با یک شرکت یا هر واحد صنفی دیگری تماس گرفته باشید. معمولاً برخی از این شرکت‌ها دارای دو شماره مشابه هم هستند که رقم آخرشان پشت‌هم است. یا ممکن است روی کارت ویزیت‌ها نیز مشاهده کرده باشید که شماره‌های مشابه با پیش کدهای مختلف یا شماره‌های پشت سر هم روی آن‌ها چاپ شده است. این موارد نمونه‌ای از سیم کارت‌های سریالی هستند که البته خریداران زیادی نیز دارند. در ادامه به انواع سیم کارت‌های سریالی و همچنین محاسن آن‌ها می‌پردازیم.

سفارش سیم کارت سریالی

انواع سیم کارت سریالی

سیم کارت سریالی

سیم کارت‌هایی هستند که همه شماره‌های آن‌ها شبیه هم است؛ اما رقم آخر آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. این رقم آخر با شماره دیگر، تنها یک واحد اختلاف دارد. مثلاً اگر رقم آخر یکی از شماره‌ها 6 باشد، رقم آخر شماره دیگر باید 5 یا 7 باشد. این سیم کارت‌ها برای افرادی مناسب هستند که می‌خواهند دو شماره یا تعداد بیشتر را روی کارت ویزیت خود چاپ کنند یا قرار است خرید سیم کارت سریالی را به کسب و کار خودشان اختصاص بدهند.

خرید سیم کارت سریالی

سیم کارت همزاد

سیم کارت‌های همزاد، کمی با سیم کارت سریالی متفاوت‌تر هستند. در این سیم کارت‌ها با شماره‌های مشابهی مواجه هستیم که در یک رقم با یکدیگر فرق دارند. این رقم می‌تواند در هر کجای شماره‌ها باشد. البته پیش کد سیم کارت‌های همزاد کاملا یکسانند. سیم کارت‌های همزاد برای زوج‌های جوان یا افرادی که می‌خواهند دو سیم کارت مشابه داشته باشند، انتخاب مناسبی هستند.

سیم کارت دوقلو

سیم کارت‌های دوقلو، سیم کارت‌هایی هستند که شماره اصلی آن‌ها یکسان است؛ اما پیش کدهای آن‌ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. این سیم کارت‌ها نیز برای زوج‌های جوانی که در اوایل زندگی قصد انتخاب سیم کارت‌های یکسان دارند، بسیار مناسب هستند.

اما چرا به سراغ خرید سیم کارت سریالی برویم؟

سیم کارت‌های سریالی و انواع متنوع آن‌ها، انتخاب‌های جذابی برای شرکت‌ها و همچنین اعضای یک خانواده هستند. اما ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چرا باید به سراغ این سیم کارت‌ها برویم. در واقع طی این سال‌ها، ما با سه دسته کلی از مشتریان سیم کارت‌های سریالی روبرو بوده‌ایم که در ادامه به معرفی آن‌ها و مزایای سیم کارت‌های سریالی برای این افراد می‌پردازیم:

زوج‌های جوان و خانواده‌ها

زوج‌هایی که در ابتدای زندگی مشترک خود هستند، معمولاً به دنبال خرید سیم کارت سریالی می‌روند تا شماره‌هایی با بیشترین مشابهت با یکدیگر داشته باشند. برای این زوج‌ها، سیم کارت‌های دوقلو و همزاد انتخاب‌های بسیار ایده آلی هستند. اگر زوج‌ها بخواهند که شماره‌هایشان تناسب بیشتری با یکدیگر داشته باشد، خرید یک سیم کارت سریالی را به آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم. جالب است بدانید ما در طول این سال‌ها با زوج‌های آینده‌نگری نیز روبرو شده‌ایم که می‌خواهند برای فرزندان آینده‌شان نیز سیم کارت مشابه را خریداری کنند.

در این شرایط که خواهان تعداد بیشتری از دو شماره هستید که مشابه هم باشند، سیم کارت‌های سریالی بهترین گزینه هستند. شما می‌توانید چند سیم کارت خریداری کنید که ارقام آن‌ها یک رقم یک رقم با یکدیگر تفاوت داشته باشند. در چنین شرایطی سیم کارت ارجح در اختیار پدر خانواده قرار می‌گیرد و رقم‌های بالاتر نیز  به ترتیب به مادر و فرزندان می‌رسد. خرید چنین سیم کارت‌هایی معمولاً نشانه اتحاد و همبستگی عاطفی بین اعضای خانواده خواهد بود.

سفارش سیم کارت های سریالی

یک فرد با گوشی دو سیم کارته

معمولاً افرادی که دارای گوشی‌های دو سیم کارته هستند، ترجیح می‌دهند سیم کارت‌هایی با شماره نزدیک به هم استفاده کنند. ما معمولاً به چنین افرادی سیم کارت‌های دوقلو را پیشنهاد می‌کنیم. به نظر نمی‌رسد برای چنین افرادی، چیزی بهتر از داشتن دو سیم کارت با شماره یکسان و پیش کد متفاوت باشد!

صاحبان کسب و کارها

صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ مانند نمایشگاه اتومبیل، املاک، آتلیه، شرکت‌های خدماتی و هر گونه کسب و کاری که با مشتریان خود به طور مستقیم ارتباط دارند، ترجیح می‌دهند به سراغ خرید سیم کارت سریالی بروند. این سیم کارت‌ها به دلیل آنکه تنها رقم آخرشان با یکدیگر متفاوت است، راحت‌تر به ذهن سپرده می‌شوند. علاوه بر این، سیم کارت سریالی برای چنین مشاغلی، نشان دهنده نظم سازمانی و اهمیت به مخاطب خواهد بود.

در نهایت زمان انتخاب سیم کارت سریالی، حتماً بودجه خود و نوع مشابهت سیم کارت‌ها (دوقلو، همزاد، سریالی) را مشخص کنید. اگر این سیم کارت‌ها دارای ارقام رند هم باشند، به جذابیت و البته قیمت آن‌ها نیز افزوده خواهد شد. بنابراین، حتماً بعد از تعیین بودجه، به این فکر کنید که آیا رند بودن سیم کارت برای شما مهم است یا خیر.

برچسب ها
بارگذاری