انتخاب شماره دلخواه همراه اول، رایتل و ایرانسل بر اساس تیپ شخصیتی شما

در این مقاله با تکیه بر سالها تجربه، توضیح می دهیم که انتخاب شماره دلخواه همراه اول یا اپراتورهای دیگر بر اساس شخصیت هر فرد چطور ممکن است.
تاریخ انتشار :
25، بهمن 1398
دسته بندی :

ما تاکنون در مورد نحوه خرید سیم کارت و همچنین فروش شماره دلخواه همراه اول و سایر اپراتورها صحبت کرده‌ایم. اگر به خاطر داشته باشید در مقاله‌ای که مراحل خرید سیم کارت را بیان کرده بودیم، به این نکته اشاره کردیم که بهتر است شماره‌های دلخواهتان را روی کاغذ بنویسید و شماره‌های پیشنهادی فروشنده را با این موارد مقایسه کنید. اگر این مقاله را نخوانده‌اید، بهتر است یک نگاه سریع به آن انداخته و به همین‌جا بازگردید تا راهنمایی‌های جدی‌تری در خصوص انتخاب شماره برای شما داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه فروش سیم کارت و شناخت انواع مشتری، سلایق مشتری‌ها را در انتخاب شماره دلخواه همراه اول یا اپراتورهای دیگر دسته‌بندی کنیم تا شما نیز بهتر بتوانید درک کنید که جزء کدام دسته هستید. همچنین این مقاله می‌تواند راهنمای مناسبی برای فروشنده‌های سیم کارت نیز باشد! بهر حال بهتر است از نظر شخصیتی مشتریان خود را بهتر بشناسید تا هنگام خرید بتوانید آن‌ها را راهنمایی کنید.

انتخاب شماره دلخواه بر اساس تیپ شخصیتی چطور ممکن است؟

همان طور که گفتیم، بر اساس شخصیت افراد، می‌توان سلیقه آن‌ها در انتخاب سیم کارت را به چند دسته تقسیم کرد. ما با توجه به تماس‌های تلفنی که دریافت می‌کنیم یا با توجه به فیدبک‌هایی که در وب‌سایت یا از شبکه‌های اجتماعی می‌گیریم، متوجه شدیم که هر فرد به طور منحصر به فرد به دنبال یک شماره و ارقام خاص است. به عنوان مثال فردی به دنبال سیم کارتی است که هماهنگ با تاریخ تولدش باشد، فردی به دنبال هماهنگ کردن شماره با کد ملی یا شماره شناسنامه‌اش است، فردی به دنبال شماره هماهنگ با تاریخ ازدواج است و فرد دیگر نیز به دنبال شماره شانسش می‌گردد!

حتی ما با موارد زیادی برخورد کرده‌ایم که افراد به دنبال ترکیب‌های خاصی از اعداد هستند که اعتقاد دارند عدد شانس آن‌هاست. در هر صورت انتخاب شماره دلخواه همراه اول، یا اپراتورهای دیگر، صرفاً یک انتخاب ساده نیست؛ یک انتخاب مهم است که ریشه در علایق شخصی و همچنین ساختار شخصیت فرد دارد. بنابراین ما در این مقاله به بررسی دسته‌بندی انواع سلیقه‌ها می‌پردازیم و مشخص می‌کنیم که کدام سیم کارت‌ها برای چه افرادی مناسب هستند. اگر قصد خرید سیم کارت دارید، دسته‌بندی‌های زیر را مطالعه کنید تا ببینید که جزء کدام دسته قرار خواهید گرفت.

  1. کمال‌گراها و خاص پسندها

یکی از دسته‌های مهم مشتریان، افراد کمال‌گرا یا خاص پسند هستند. تعدادی از افراد در تماس با ما دنبال خطوط خاص هستند و حتماً تأکید می‌کنند که شماره موردنظرشان باید از الگوهای احتمالی ذهنی آن‌ها بهره‌مند باشد. الگوهایی مانند رندهای چهار رقم یکی، پنج رقم یکی و رو به بالا، خطوط جفت جفت، میلیونی، ده هزاری، سه جفت، متشکل از دو رقم، ترازویی و ترتیبی گزینه‌های مناسبی برای این افراد هستند؛ البته که اغلب این افراد در انتخاب خود شماره نیز وسواس لازم را به خرج خواهند داد. همچنین ممکن است که افراد خاص پسند به دنبال رقم‌های خاصی نیز باشند؛ مثل تکرار عدد 6 یا 3. در هر صورت در مواجه با این افراد، ابتدا سعی می‌کنیم که تمام شرایط آن‌ها را گوش کرده و متوجه شویم که به چه نوع رندی علاقه دارند. سپس با توجه به جزئیاتی که از سلیقه مشتری به دست آورده‌ایم، پیشنهاد‌هایی را به وی ارائه می‌کنیم تا از بین آن‌ها دست به انتخاب بزند.

  1. اصول‌گراها یا اصالت دارها

این افراد معمولاً دنبال خطوط ریشه‌دار هستند و اصالت شماره برای آن‌ها در درجه اول اهمیت قرار دارد. خطوط کد پایین، خطوط متشکل از ارقام ریز و خطوط مشابه، گزینه مناسبی برای این افراد هستند. جالب است بدانید که شماره‌هایی مورد توجه این افراد قرار می‌گیرد که در وهله اول از کد خوبی بهره برده باشد و در شماره هم ارتباطات وجود داشته باشد. این افراد اگر سیم کارت ایرانسل بخرند، حتماً کد ۰۹۳۵ را انتخاب می‌کنند و برای انتخاب شماره دلخواه همراه اول ۰۹۱۲ هم قطعاً کدهای پایین را مد نظر قرار می‌دهند. بنابراین معمولاً به این افراد شماره‌های کد پایین و معمولاً رند را پیشنهاد می‌کنیم. در صورتی که رند بودن شماره برای خریدار خیلی مهم نباشد، یک شماره کد پایین و با قیمت متعادل برای این افراد را توصیه می‌کنیم.

خرید سیم کارت 0912

  1. مقتصد یا منطقی خریدها

این افراد معمولاً بیشتر از خود شماره، شرایط شماره و قیمت آن را ملاک قرار می‌دهند. از نظر این افراد خطی مناسب است که در وهله اول قیمت متعادلی داشته باشد و معمولاً به سمت شماره‌های رندهای هیجان انگیز نمی‌روند. از نظر ما، انواع رند پله‌ای و هزاری و ده‌دهی و گفتاری متناسب با سلیقه این افراد است. البته باز هم نوع رندی که پیشنهاد می‌دهیم متناسب با بودجه مشتری خواهد بود. بنابراین ابتدا بعد از آنکه از وی در مورد میزان بودجه و انتظاراتی که از شماره دلخواهش دارد، جویا شدیم، می‌توانیم مجموعه‌ای از شماره‌های متناسب با این سلیقه را به وی پیشنهاد دهیم.

  1. احساسی خرید

در مواجهه با این افراد، آن‌ها اذعان می‌کنند که حاضر هستند برای خرید شماره موردعلاقه‌شان بالاتر از حد معمول هم هزینه کنند؛ ولی باید شماره مذکور به دل آن‌ها نشسته و با معیارهای ذهنی آن‌ها سازگار باشد. این افراد بیشتر از انواع رندها و کدها، ارقام تشکیل دهنده شماره را مد نظر قرار می‌دهند؛ مثلاً ممکن است فردی تکرار رقم 6 در شماره را بپسندد و فردی دیگر به دنبال ترکیب اعداد ۶ و ۹ باشد. این مورد کاملاً بسته به سلیقه و‌ نظر هر شخص متفاوت است. دلیل آن هم این است که این افراد معمولاً در مواجه شدن با شماره، به حسی که در ابتدا از نوع رند بودن آن می‌گیرند، علاقه‌مند می‌شوند. خصوصاً رندهای گفتاری می‌تواند برای چنین افرادی مناسب باشد. این افراد به شماره‌های خاص از نظر رند بودن توجه زیادی نشان خواهند داد.

تمامی این موارد، برای شما که به دنبال انتخاب شماره دلخواه خود هستید، جنبه راهنمایی دارد تا بتوانید انتخابی دقیق‌تر داشته باشید. درنهایت انتخاب نهایی باید طبق چیزی باشد که شما قرار است بپسندید و با گزینه‌های ذهنی شما جور در بیاید. اما درنهایت پیشنهاد می‌کنیم که حتماً در زمان خرید سیم کارت، ابتدا انتظاراتی که از سیم کارت خود دارید، ارقام موردعلاقه‌تان، پیش کدهایی که مد نظر دارید و همچنین میزان بودجه خود را مشخص کنید. حتی در مورد نوع رندی که به آن علاقه دارید نیز فکر کنید. به این ترتیب، با مراجعه به فروشنده سیم کارت، می‌توانید علائق خود را به صورت خلاصه به وی انتقال دهید تا خرید ساده‌تری داشته باشید.

 

امید علوی

ممنونم واقعا ازتون

ارسال پاسخ
29، مرداد 1400
1
1
تیم پشتیبانی شماره ماندگار

خواهش میکنم

30، مرداد 1400
0
0
بارگذاری