امکانات اپلیکیشن ایرانسل من : مواردی که هر ایرانسلی باید بداند!

امکانات اپلیکیشن ایرانسل من بسیار گسترده است. با این استفاده از این اپ می توان بسته های اینترنت خریداری کرده و قبوض را پرداخت کرد.
تاریخ انتشار :
21، تیر 1399
دسته بندی :

اپلیکیشن ایرانسل من که می‌توان آن را به‌صورت رایگان و بدون نیاز به کوچک‌ترین هزینه‌ای بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود (فارغ از سیستم عاملی که تلفن همراه شما آن را پشتیبانی می‌کند، اعم از ios و Android و ...) نصب کرد، امکانات بسیاری را ازج مله مدیریت تماس‌ها، بسته‌های اینترنت و ... را در اختیار شما قرار می‌دهد. زبان اپلیکیشن ایرانسل من را می‌توانید بر روی دو حالت انگلیسی و یا فارسی تنظیم کنید که این مسئله برای آن دسته از دارندگان سیم‌کارت ایرانسل که به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارند، حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم با شما درباره قابلیت‌ها و امکانات اپلیکشین ایرانسل من صحبت کنیم.

مهم‌ترین قابلیتی که در قالب امکانات اپلیکیشن ایرانسل من به دارندگان این نوع سیم‌کارت، ارائه می‌شود، امکان استفاده از کلیه بسته‌های مکالمه، اینترنت و پیامکی، بدون استفاده کردن از کدهای USSD برای بهره‌مندی از این بسته‌هاست. به عبارت بهتر شما با نصب اپلیکیشن ایرانسل من بر روی تلفن همراه خود، بدون نیاز به در ذهن داشتن کدهای دستوری (به‌عنوان‌مثال پیش از طراحی این اپلیکشین شما باید کد USSD #555*1*2* را برای آگاهی پیدا کردن از شارژ باقی‌مانده سیم‌کارت خود، مورداستفاده قرار می‌دادید). شما می‌توانید بسته به نیاز خود اعم از بسته‌های اینترنتی، مکالمه، اس ام اس و ... بسته‌ای که را ازنظر مدت‌زمان (ساعتی، روزانه، ماهیانه) و هزینه (هزینه‌ای که تحت عنوان تعرفه برای خریداری هریک از این بسته‌ها نیاز است.) با شرایط شما همخوانی دارد را خریداری کنید.

پیش از پرداختن به بحث امکانات اپلیکشین ایرانسل من، لازم است مختصر توضیحاتی را درباره چگونگی فعال‌سازی اپلیکیشن ایرانسل من، خدمتتان ارائه دهیم. پس از نصب، کافی است وارد قسمت «ورود» شوید و شماره تلفن همراه و یا وایمکس خود را در اپلیکیشن وارد کنید. در ادامه لازم است شماره‌ای را تحت عنوان «رمز عبور» وارد کنید. این رمز عبور را به یکی از دو حالت زیر می‌توان برای اپلیکیشن ثبت کرد:

- «مجموعه‌ای از ارقام که تحت عنوان رمز عبور یک‌بارمصرف» از سمت شرکت ایرانسل به شماره ایرانسل واردشده ارسال‌شده است.

-مراجعه به پایگاه اینترنتی www.irancell.ir و ثبت یک رمز عبور اختیاری توسط خود کاربر در آن.

لازم به ذکر است که این رمز عبور انتخابی باید در هشت کاراکتر انتخاب شود و باید شامل حروف انگلیسی و عدد باشد. پس از واردکردن رمز عبور، وارد برنامه می‌شوید و لازم است با آنچه تحت عنوان امکانات اپلیکیشن ایرانسل من، مواجه می‌شوید، آشنا باشید. فونت به‌کاررفته شده برای قسمت‌های مختلف این اپلیکیشن رایگان به‌اندازه کافی درشت و مهم‌تر از همه، خواناست، به‌گونه‌ای که کسی در قرائت آن‌ها با مشکلی مواجه نباشد. لازم به ذکر است رنگ‌های به‌کاررفته شده در این برنامه، به‌هیچ‌وجه باعث خستگی چشم‌های شما نمی‌شوند. در این اپلکیشن شما می‌توانید با استفاده از پنج آیکون پایین صفحه که به ترتیب از راست به چپ شامل حساب من، شارژ مجدد، خرید بسته، تاریخچه و طرح‌ها هستند از امکانات اپلیکیشن ایرانسل من، بهره‌مند شوید.

تصویر منوی ایرانسل من

- آیکون حساب من

اطلاعاتی که در این آیکون به آن دسترسی پیدا خواهید کرد، شامل وضعیت بسته‌های مختلف فعال بر روی گوشی شما (از قبیل اینترنت، مکالمه، پیامک)، شارژ باقی‌مانده (برای خط‌های اعتباری) و بدهی (برای خط‌های دائمی) است. شما همچنین می‌توانید با استفاده از این آیکون اپلیکیشن، شارژ تلفن همراه خود (شارژ اعتباری) را به‌آسانی هرچه‌تمام‌تر، افزایش دهید.

لازم به ذکر است که می‌توانید با کلیک بر روی سه خطی که در قسمت بالای سمت راست آیکون حساب من وجود دارد، از دیگر قابلیت‌های تعریف‌شده برای این آیکون بهره‌مند شوید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید سیم‌کارت 3G خود را به‌سادگی به 4G تبدیل کنید. همچنین می‌توانید سیم‌کارت خود را بنا بر دلایل مختلفی همچون مفقود شدن و ...با استفاده از این قسمت موقتاً مسدود کنید. لازم به ذکر است که اگر خط دائمی شما یک‌طرفه شده است، می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی‌های مجاز ایرانسل و تنها با استفاده از این آیکون، آن را برطرف کنید.

حساب من

- آیکون شارژ مجدد

با استفاده از این آیکون، شما می‌توانید شارژ اعتباری تلفن خود را به‌سادگی افزایش دهید. شما می‌توانید در 2 حالت مختلف ضمن استفاده از این اپلکیشن، اعتبار خود را افزایش دهید.

- واردکردن ارقام و اعداد کارت شارژی که شما آن را خریداری کرده‌اید.

این روش، دارای یک مزیت بسیار مهم است و آن‌هم فراهم‌سازی امکانی برای استفاده از کارت شارژهای آسیب‌دیده‌ای که شما نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، می‌باشد.

-افزایش میزان اعتبار خود یا همان شارژ خود در قالب خرید اینترنتی و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب.

کارت بانکی که برای این روش به آن نیاز دارید باید حتماً رمز دوم داشته باشد. لازم به ذکر است که در ذهن داشتن و همچنین واردکردن اطلاعات کارت بانکی شما از قبیل CVV2، تاریخ انقضا و شماره کارت نیز لازم و ضروری است.

آیکون شارژ مجدد

-خرید بسته در ایرانسل من

آیکون خرید بسته که در امکانات اپلیکشن ایرانسل من، برای کاربران در نظر گرفته‌شده است، کاربر را قادر می‌سازد که بسته‌های موردنیاز خود از قبیل بسته‌های مکالمه، اینترنتی و پیامک را به‌آسانی هرچه‌تمام‌تر، خریداری کند. این آیکون که تقریباً به‌صورت هوشمند طراحی‌شده است، می‌تواند بر اساس میزان مصرف شما (میزان مصرف اینترنت و یا حجم مکالمات اس ام اسی و تلفنی)، بسته مخصوصی را به شما معرفی کند. در این آیکون همچنین بخش بسیار جذابی به نام «بسته ترکیبی» وجود دارد که امکان استفاده از رومینگ نیز در این قسمت، فراهم شده است. در قسمت «بسته ترکیبی» شما می‌توانید از بسته‌های ترکیبی شامل مکالمه، اینترنت و پیامک به‌صورت هم‌زمان استفاده کنید. لازم به ذکر است که یکی از امکانات اپلیکشین ایرانسل من در این آیکون، امکان تمدید خودکاری بسته‌های خریداری‌شده است.

خرید بسته در اپلیکیشن ایرنسل من

- آیکون طرح‌های من

در این آیکون که باهدف ارتقای رضایت نسبت به استفاده از امکانات اپلیکیشن ایرانسل من از سوی شرکت ایرانسل طراحی‌شده است، مجموعه ای از بسته‌ها که ازنظر اقتصادی به‌صرفه‌تر هستند، در قالب تشویق به دارندگان این اپلیکیشن، ارائه شده است.

طرح های تشویقی در ایرانسل من

در ادامه مجموعه‌ای از امکانات اپلیکیشن ایرانسل من به‌صورت فهرست‌وار آورده شده اند:

 فراهم‌سازی امکاناتی برای خرید و همچنین پرداخت در اپلیکیشن ایرانسل من

این قابلیت، شما را قادر به انجام امور مختلفی می‌سازد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره‌شده است:

- فراهم‌سازی امکانی برای هدیه بسته اینترنت

- فراهم‌سازی شرایطی برای خرید سرویس بیمه

- آگاهی یافتن و شرکت در حراج‌های مربوط به فروش شماره‌های رند ایرانسل

-بهره‌مندی کاربر از خدمات پرداخت شامل خرید کارت شارژ، خرید شارژ مستقیم

- ساخت و همچنین خرید بسته‌های ترکیبی (بوم و بوم +) و همچنین بسته‌های افزایشی

 

مدیریت حساب در اپلیکیشن ایرانسل من

شما به هنگام نصب این اپلیکیشن و استفاده از امکانات اپلیکیشن ایرانسل من، قادر به دسترسی به اطلاعاتی هستید که در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره شده است:

- فراهم‌سازی امکانی برای دسترسی به حساب‌های TD-LTE

-تمدید خودکار بسته اینترنتی شما در صورت تمام شدن حجم و یا انقضای آن

- کلیه اطلاعات حساب از قبیل میزان اعتبار باقیمانده، بدهی و همچنین باقیمانده بسته اینترنت

و ...

برچسب ها