قوانین و مقررات

قوانین و مقررات شماره ماندگار :

کاربر عزیز، از این که شماره ماندگار را جهت خرید و فروش سیم کارت انتخاب نموده اید از شما سپاسگذاریم .
لطفا جهت استفاده آسان و بهینه از وب سایت شماره ماندگار تخصصی ترین مرکز خرید و فروش سیم‌کارت موارد زیر را مطالعه نموده. قابل ذکر است استفاده از خدمات شماره ماندگار به منزله خواندن قوانین و قبول شرایط استفاده از وب سایت می‌باشد و در غیر این صورت شماره ماندگار هیچ گونه مسئولیتی در قبال بی اطلاعی شما ندارد.


شرایط استفاده از سایت :

خرید و فروش سیم کارت در وب سایت شماره ماندگار، بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران و به طور خاص، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد.

مالیکیت معنوی اطلاعات موجود در سایت، برند، لوگو و تمامی محتویات آن متعلق به شرکت شماره مانگار کاسپین با برند ثبت شده « شماره ماندگار » می‌باشد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانون دارد.

کاربران هنگام خرید و فروش سیم‌کارت، ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

وب سایت شماره ماندگار هیچ‌گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می‌تواند از عواملی که خارج سیطره مدیریت این فروشگاه باشد (همانند نقص اینترنت، نقص تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

وب سایت شماره ماندگار به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

نحوه دریافت سیم کارت توسط مشتری ثبت شده است و به انتخاب مشتری می‌باشد.

تمامی سیم‌کارت‌های موجود در سایت شماره ماندگار از نظر قیمت و درجه کیفی شماره توسط متخصصین شماره ماندگار کارشناسی شده و با توجه به نرخ روز سیم‌کارت می‌باشد و با توجه به ارقام و کیفیت شماره قابل تغییر می‌باشد.

کاربران جهت برقراری ارتباط می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما، لینک ثبت شکایات، شماره‌های تماس مندرج در سایت و یا پشتیبانی آنلاین در سایت استفاده کنند.


ثبت نام در سایت :

اشخاص حقیقی :

اشخاص حقیقی می‌توانند با ارسال اسکن کارت ملی و تایید شماره تلفن همراه در سامانه ثبت نام نمایند.

جهت خرید و فروش سیم کارت تکمیل اطلاعات پروفایل الزامی می‌باشد.


اشخاص حقوقی (فروشگاه) :

جهت ثبت نام اشخاص حقوقی ابتدا باید مدیر کسب و کار به صورت شخص حقیقی در وب سایت ثبت نام نماید.

پس از ثبت نام در پنل کاربری درخواست خود را جهت ارتقا‌ دسترسی و ثبت فروشگاه ارسال نمایید.

جهت ثبت فروشگاه تکمیل اطلاعات مورد نیاز در بخش ثبت فرشگاه الزامی می‌باشد.

هر شخص حقیقی می‌تواند تعداد ۱۰ فروشگاه را در پنل کاربری خود ذخیره نمایید.

در پنل کاربری فروشگاه تمامی موارد مالی را از جمله خرید، فروش، تخفیف و .... ثبت می‌شود و میتوانید از پنل فروشگاه خود به آسانی مدیریت نمایید.


دریافت پنل سرمایه گذاری :

چنانچه مایل به سرمایه گذاری بر روی سیم‌کارت های مجموعه شماره ماندگار می‌باشد ابتدا باید درخواست خود را به عنوان سرمایه گذار ثبت نمایید و طی جلسه حضوری و پس از توافقاتت انجام شده می‌توانید پنل سرمایه گذاری وب سایت را دریافت نمایید.


روش‌های دریافت سیم کارت :

دریافت حضوری سیم کارت :

مشتریانی که امکان حضور در دفتر شرکت شماره‌های ماندگار به آدرس : مرزداران - نبش خیابان ابوالفضل - پلاک ۲۱۱ طبقه ۵ واحد ۱۰ را دارا می‌باشند، می‌توانند به صورت حضوری سیم کارت خود را دریافت نمایند.


دریافت سیم کارت از طریق پست :

مشتریان تهرانی که به هر دلیل امکان حضور در دفتر کار شرکت شماره‌های ماندگار را ندارند، می‌توانند درخواست خود را جهت ارسال سیم کارت با پیک موتوری به کارشناسان اعلام کرده و پس از برآورد هزینه و اعلام هزینه ارسال به مشتری در صورت تایید سیم کارت از طریق پیک ارسال می‌شود.


ارسال با پیک موتوری ( تهران)‌ :

شرکت شماره‌های ماندگار جهت رفاه حال مشتریان عزیز سیم کارت‌های خود را از طریق پست نیز به دست مشتریان عزیز می‌رساند. مبلغ حدودی برای ارسال سیم کارت از طریق پست ۱۰ هزار تومان می‌باشد.

تبصره : بدیهی است که هزینه ارسال با پیک به عهده مشتری می‌باشد.


دریافت از طریق امور مشترکین :

پس از ثبت در خواست و انتقال سند خط به نام خریدار می‌توانید با در دست داشتن کارت ملی به یکی از امور مشترکین محل سکونت خود مراجعه کرده و درخواست تعویض سیم کارت ثبت نماییدو در لحظه سیم کارت خود را دریافت کنید.


روش‌های پرداخت مبلغ :

پرداخت کامل :

مشتری پس از پرداخت کامل می‌تواند با استفاده از یکی از روش‌های دریافت، سیم کارت مورد نظر خود را دریافت نماید.

رزور خط :

مشتری میتواند با پرداخت حداقل ۱۰٪ از مبلغ، سیم کارت مورد نظر خود را به مدت ۲۴ ساعت رزرو کرده و نهایتا تا ۲۴ ساعت آینده کل مبلغ سیم کارت را واریز کرده و سیم کارت مورد نظر خود را دریافت نماید.

تبصره ۱ : بدیهی است که در صورت تکمیل نکردن وجه کامل سیم کارت از حالت رزرو خارج شده و سیم کارت قابل فروش می‌باشد و شرکت شماره‌های ماندگار هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر رزرو بودن خط نسبت به خریدار ندارد.

تبصره ۲ : درصورت عدم پرداخت کامل مبلغ در مدت زمان مشخص شده از سوی مشتری شرکت شماره‌های ماندگار جهت جبرات خسارت وارده مبلغ رزرو را به عنوان ضرر و زیان به نفع خود مسادره می‌نماید و تعهدی نسبت به عودت مبلغ ندارد.